The Shadows - Úvod

17. prosince 2009 v 21:37 | Vendea |  The shadows [Vendea]
Pozn. : Mám pro vás úvod k novému komixu :) Snad se vám bude líbit :)

Malé městečko Rowtown..Je jako každé jiné, ale přeci skrývá tajemství. Mezi obyvateli Rowtownu se začíná šeptat o dávném proroctví, které mělo být dávno zapomenuto... Odolá město proti náporu stínů a přežije, a nebo je odsouzeno k zániku? Dokáží naši hlavní hrdinové zabránit katastrofě? Čtěte dále!
Nyní si představíme hlavní hrdiny, s kterými se budeme setkávat. Každý z nich vám o sobě něco řekne.Každý díl bude z pohledu jednoho z nich.. Než se setkají..

Jmenuji se Mellisa Gardinová, a před týdnem jsem oslavila šestnácté narozeniny. V Rowtownu bydlím už od svého dětství. Chodím na Střední školu v Rowtownu. Mezi mé největší záliby patří studování esoteriky a sport. Ráda jezdím na kolečkových bruslích, nebo si hraju s naším psem Alexem.
Jmenuji se Joanne Lighton a je mi patnáct let. Do Rowtownu jsem se nedávno přistěhovala, a proto mě všichni ve městě mají za tu novou. Rodiče jsou celkem bohatí, a proto jsem si zatím nenašla žádné kamarády. Miluji nakupování nového oblečení, nebo čtení knih, hlavně těch zamilovaných.
Moje jméno je Jimmie Sanderson, a je mi také šestnáct. V Rowtownu bydlím od té doby, co se má matka rozvedla, a díky její práci tu pořád bydlíme. Jsem celkem tichý a zamlklý, proto nemám moc kamarádů. Možná i proto, že jsem albín. Hodně lidí mě má za ema, což já ale nejsem... Lidé jsou někdy strašní. Nejraději poslouchám oblíbenou hudbu.
Jmenuji se Matthew Corr, přátelé mi ale říkají Matt. Nedávno mi bylo osmnáct let. Patřím mezi nejoblíbenější kluky v Rowtownu a jsem člen naší V.I.P. party. Mojí zálibou jsou holky, jelikož na mě docela letěj. Někdy je to ale otrava. Nejradši chodím na různé párty nebo diskotéky. Miluji noční život!


Tak to je zatím vše :) Příště už bude první díl, vyprávěný Mellisou :)

Diskuze:
1) Která z postav je vám nejsympatičtější?
2) Jak často bych sem měla Shadows dávat?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama